Kontakt

Totalrevision Vordingborg ApS

Nyraad Hovedgade 62
DK - 4760 Vordingborg
Telefon: +45 5537 2522

E-mail: tr@total-revision.dk

CVR-nr. 19261735


Vejbeskrivelse

Du finder os midt i Nyråd, ved siden af Brugsen, lige uden for Vordingborg.


Kommer du fra motorvej E47/E55 tager du afkørsel nr. 41 Vordingborg. Du drejer mod Vordingborg, kører ca. 400 m. før du holder til venstre af Kalvehavevej.  Følg vejen ca. 1600 m., så finder du os på venstre hånd. Der er parkeringsplads inde i gården.

Vores medarbejdere

Kim Christensen

Registreret Revisor

kim@total-revision.dk

Tlf: +45 26 16 25 22

Jesper Mortensen

Revisor

jesper@total-revision.dk

Tlf: +45 26 37 72 92

Mette Christensen

Bogholderi og løn

mette@total-revision.dk

Tlf: +45 20 60 95 91

Margit Nielsen

Revisor

margit@total-revision.dk

Tlf: +45 20 60 95 89

Poul Alenkær

Revisor

poul@total-revision.dk

Tlf: +45 22 64 68 86

Hanne Hvidtfeldt

Revisor

hanne@total-revision.dk

Tlf: +45 20 60 95 88
Billede på vej!

Debbie Jensen

Revisor

debbie@total-revision.dk

Tlf: +45 20 60 95 90

Nikolaj Larsen

Revisor assistent

nikolaj@total-revision.dk

Tlf: +45 20 62 43 15


André Andersen

Revisor trainee

andre@total-revision.dk

Tlf: +45 20 60 95 92







Totalrevision
Vordingborg ApS

Nyraad Hovedgade 62
DK - 4760 Vordingborg
Telefon: +45 5537 2522
E-mail: tr@total-revision.dk
CVR-nr. 19261735